Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

pergjonte

Futi kokën te porta për të përgjuar fqinjët, 54-vjeçares i ndodh e papritura (FOTO)

Shumë prej nesh kanë në lagjet e tyre një person i cili është shumë kureshtar dhe ‘fut hundët’ ngado. E tillë...

Përgjonte mbledhjet në Ministrinë e Brendshme, kallëzohet drejtori Gjylameti (Foto)

Ministria e Brendshme ka kallëzuar penalisht drejtorin e komanduar të Emergjencave Civile, Xhuvanaq Gjylameti pasi përgjonte mbledhjet në këtë dikaster. Ky...

Lajmet e fundit