Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

pergjohet vota

Skandal, kamera te kutia e votimit, a u përgjua vota e demokratëve dhe Berishës sot?

Dita e sotme ishte shumë e rëndësishme për Partinë Demokratike, pasi në të gjithë vendin u mbajt procesi për votimin për kryetarin e ri...

Lajmet e fundit