Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

pergjimet

“Qyqa ka kamera këtu, bjere bjere çantën”, zbardhen PËRGJIMET, Rovena Voda mori 1.000 euro, celular dhe arkë me peshk: Nuk e dua iPhone, direkt...

Newsbomb.al zbardh përgjimet e Prokurorisë Speciale SPAK, për ish-zv.ministren e Brendshme Rovena Voda dhe dy gra të tjera që ndikojnë për të fituar një...

“Shefe nuk e bëj dot”, 1.000 euro, celular dhe arkë me peshk; zbardhen PËRGJIMET e zv.ministres Rovena Voda: Leku hedh ujin përpjetë

Ish-zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda dhe dy shtetase të tjera, pritet të dalin nesër para Gjykatës së Posaçme për t’u njohur me vendinmin ndaj...

Gjykata Kushtetuese merr vendimin: Shfuqizohet neni 131 i ligjit “Për Policinë e Shtetit”, qytetarët nuk mund të përgjohen nga policia pa lejen e prokurorisë

Gjykata Kushtetuese ka marrë vendimin ditën e sotme në lidhje me kërkesën e Avokatit të Popullit dhe Komitetit të Helsinkit përsa i përket ligjit...

Përgjimet/ Rama u tërhoq nga padia për gazetarin e BILD, Paloka: Kjo tregon vërtetësinë e shit-blerjes së votave në Dibër

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka deklaruar se tërheqja e padisë që Rama paralajmëroi për gazetarin e BILD, Peter Tiede, është tregues i...

Rrezikon të dënohet, Prokurorja Speciale e Maqedonisë pëson tjetër goditje të rëndë pas arrestimit

Prokurorja Speciale Katica Janeva mori një tjetër lajm të rëndë ditën e sotme pasi u shoqërua nga forcat e policisë maqedonase në lidhje me...

Dosja ‘184’ kalon në Dibër, zbulohen të dhëna të reja për hetimin

Shpallja e moskompetencës së dosjes së famshme ‘’184’’ nga Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe kalimi për gjykim në Prokurorinë e Dibrës ka nxjerrë...

Doli në përgjimet SKANDALOZE, Prokurorja e Maqedonisë së Veriut shoqërohet nga policia

Mësohet se prokurorja e lartë do t’i nënshtrohet pyetjeve në lidhjet me skandalin ‘’Reket’’, ku zëri i saj doli në përgjimet e medias...

Doli në përgjimet SKANDALOZE, Prokurorja e Maqedonisë së Veriut shoqërohet nga policia

Prokurorja Speciale e Maqedonisë së Veriut Katica Janeva është marrë sot nga forca të shumta të policisë maqedonase. Gjatë momentit...

 Zhvatje dhe korrupsion në Maqedoni, ish-kryeprokurorja e përfshirë në skandal ‘plas bombën’: Para ligjit do të dalin ish-qeveritarë dhe politikanë  

Ish-kryeprokurorja maqedonase Katica Janeva foli për herë të parë pas shpërthimit të skandalit të përgjimeve të publikuara nga “La Verita”, ku zhvatej një biznesmen...

Basha publikon VIDEON e përgjimeve dhe i drejtohet Ramës: Pse nuk belbëzon asnjë fjalë për Dakon?

Kryedemokrati Lulzim Basha vazhdon të sulmojë kryeministrin Edi Rama. Së fundmi, Basha ka publikuar në ‘Facebook’ një pjesë të përgjimeve të...

Lajmet e fundit