Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

pergjimet e pegasus

Të tjera sekrete nga përgjimet e Pegasus, në “kthetrat” e izraelitëve dhe Princeshat e Dubait

Numrat e telefonit të përdorur nga dy princeshat e Dubait thuhet se janë gjetur si pjesë e një hetimi në spiunët e hakerimit të...

Lajmet e fundit