Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

pergjigje

“Më thonë mua lopë”, Ronela Hajati u përgjigjet me ironi komentuesve: Unë s’kam as bark as s*së

Ronela Hajati njihet si një ndër këngëtaret më të komentuara, e cila njihet për karateri dhe lirshmërinë e saj. Ajo është shumë aktive në...

Keq apo në rrugën e duhur, si mendojnë shqiptarët se po ecin gjërat në vend?

60.2% e shqiptarëve janë pesimistë për ecurinë e situatës së përgjithshme në vendin tonë. Të pyetur nga Barometri në Euroneës Albania, rreth 2/3 u shprehën...

Pensionistët gjermanë i përgjigjen Edi Ramës: Nuk do vijmë në Shqipëri

Pensionistët gjermanë kanë reaguar ndaj deklaratës së bërë një ditë më parë nga kryeministri Edi Rama, i cili në një intervistë për “Der Spiegel”...

“Zbatuam standard maksimal për Metën”, Partia e Lirisë reagon pas Autoritetit të Dosjeve: Nga sot, jeni nën akuzë për 6 vepra penale

Partia e Lirisë i është përgjigjur reagimit të Autoritetit të Dosjeve, i cili pasditen e kësaj të enjteje reagoi për akuzat e ish-presidentit Ilir...

Ambasada ruse për “spiunët” e arrestuar: I kemi dërguar notë verbale Ministrisë së Jashtme! Asnjë përgjigje, edhe telefonin nuk e ngrenë

Ambasada e Rusisë në Tiranë thotë s e nuk ka marrë asnjë informacion nga autoritetet zyrtare shqiptare lidhur me ndalimin e shtetasve rusë të...

Bëhuni gati! Sot dalin përgjigjet e Lotarisë Amerikane, ja si të zbuloni nëse jeni fatlumi

Përgjigjet e aplikimeve për Lotarinë Amerikane dalin sot. Të gjithë ata që kanë aplikuar në orën 18:00 mund të kontrollojnë nëse janë përzgjedhur nga...

Rritja e çmimeve, Rama u kthen përgjigje qytetarëve: Shqiptarëve nuk u ka munguar buka as në kohët e zymta, kjo ndodh në të gjithë...

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me qytetarët, pak pasi deklaroi se do të rriten çmimet në vend. Në profilin e tij në faqen zyrtare, një...

“Ishalla je njëherë e lirë në krevat të bësh s*ks me mua”, Roza Lati nuk ja përton ndjekësit: Po…

Roza Lati është një ndër vajzat më pa filtra të shoëbizit shqiptar. Moderatorja herë pas here aktivizon në llogarinë e saj në “Instagram”, rubrikën...

Lleshaj i përgjigjet PD-së për akuzat ndaj EUROPOL: Ardhja e tyre është besim, jo…

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka inauguruar sot godinën e Policisë Kufitare në Han të Hotit. Gjatë fjalës së tij, Lleshaj...

NEGOCIATAT/ Sot jepet përgjigjia për Shqipërinë dhe Maqedoninë

Bashkimi Europian jep sot përgjigjen për Shqipërinë. Liderët e vendeve BE-së të do të vendosin nëse Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut...


Lajmet e fundit