Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

perfundon takimi

Përfundon takimi me Ramën pas një ore, zyrtarja amerikane Donfried do takojë Alibeajn, Tabakun dhe Bardhin

Pas një ore, ka përfunduar takimi mes ndihmës Sekretarja amerikane për Byronë e Çështjeve Europiane dhe Euroaziatike, Karen Donfried dhe kryeministrit Edi Rama në...

Lajmet e fundit