Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

perdhunon

E RËNDË në Durrës, i riu i shkelmon derën dhe përdhunon 53-vjeçaren, i vjedh edhe lekët

Një 28-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi ka përdhunuar një 53-vjeçare. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi, K.K, banues në lagjen Nr.18...

E RËNDË/ Prifti përdhunonte sistematikisht të miturën, i dërgonte foto të organeve gjenitale

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një prift, baba i tre fëmijëve, ka përdhunuar sistematikisht një adoleshente që prej fundvitit të...

Tronditet Mati, 47-vjeçari përdhunon 12-vjeçaren dhe më pas e kërcënoi që të mos tregonte

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat ku një 47-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksueale me një...

E RËNDË në Berat, daja përdhunon nipin 8-vjeçar, arrestohet në pikën kufitare të Morinës (DETAJE)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prizren ku një  shtetas kosovar, 45vjeç ka kryer marrëdhënie seksuale me nipin e tij të mitur. Ka qenë...

Përdhunonte sistematikisht dy mbesat, dënohet gjyshi MONSTËR

Sakaq, i moshuari ndodhet në arrest shtëpie për shkak të problemeve shëndetësore.

E rëndë në Korçë, i riu hyn me forcë në shtëpi dhe përdhunon 20 vjeçaren

Policia e Korçës ka arrestuar sot një 24- vjeçar pasi akuzohet për përdhunimin e një vajze në shtëpinë e saj. I arrestuari...

Lajmet e fundit