Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

perdhunohet

E RËNDË! Kishte shkuar për të takuar të dashurin, 20 vjeçarja përdhunohet nga partneri dhe 3 miqtë e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një 20 vjeçare është përdhunuar nga katër persona. Mediat greke, bëjnë me dije se turistja austriake,...

E TMERRSHME, klienti përdhunon banakieren me orë të tëra në vendin e punës

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Itali, ku një banakiere ështrë përdhunuar me orë të tëra në vendin ku ajo punon. ...

Përdhunimi i gruas nga ‘vjehrri’, burri tregon se si e mësoi ngjarjen

Ishte larguar për punë në Sarandë dhe nuk e dinte që gruaja e tij do të shkonte për drekë te vjehrra e saj. ...

Përdhunohet nga kamarieri një shtetase amerikane në Tiranë

Një shtetase amerikane është dhunuar seksualisht nga një i ri shqiptar. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije për citynews se ngjarja ka ndodhur...

Lajmet e fundit