Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

perdhunimi

Braçe reagon për përdhunimin e 15-vjeçares: Krim i përbindshëm! Kjo shoqëri e përdor vajzën për punë shtëpie dhe shërbime seksuale…

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar ashpër në lidhje me rastin e përdhunimit të 15-vjeçares nga 5 persona në Mirditë 3 ditë më parë. Në një...

Zbardhen detaje tronditëse nga dëshmia e 17-vjeçares nga Fushë-Kruja: Më përdhunuan 7 persona nga ora 12 deri në 6 të mëngjesit

Është zbardhur dëshmia tronditëse e 17-vjeçares nga Fushë-Kruja, e cila ishte abuzuar për shumë kohë nga disa persona, të cilët e kanë shfrytëzuar edhe...

Përdhunuan 15-vjeçaren, Gjykata e Tiranës dënon me 20 vite burg dy autorët (EMRAT)

Gjykata e Tiranës ka dënuan me 20 vite burg dy përdhunuesit e një vajze të mitur. Gjykata i ka dhënë 10...

E rëndë/ Adoleshentja me të meta mendore përdhunohet nga 55 vjeçari

Policia ka arrestuar sot në Tiranë një 55 vjeçar, pasi dyshohet që ky i fundit ka përdhunuar një adoleshente 17 vjeçare me të meta...

Zbardhen DETAJE nga ngjarja tronditëse në Durrës: 8-vjeçarja u përdhunua nga 2 djem, njëri është lënë i lirë, kallëzimin e ka bërë…

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ka tronditur sot opinionin publik, ku një 8-vjeçare është përdhunuar rreth 2 javë më parë...

Abuzimi me 16-vjeçaren në Drenas, lirohen polici dhe profesori

Ish-polici, Vesel Veseli dhe profesori Shkëlzen.Xh., të dyshuar për përdhunim të një 16 vjeçareje, nga Drenasi janë liruar përkohësisht nga organet e drejtësisë. ...

‘Janë përdhunuar drejtoresha’, gazetari për deklaratën e kryebashkiakes: Të hapet një spital psikiatrik dhe Voltana të jetë pacientja e parë

Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi bëri mbrëmë një deklaratë të fortë teksa fliste për ngjarjet kriminale që kanë tronditur Shkodrën këto ditë. ...

Abuzimi i 13-vjeçares, shoqëria civile marshim të heshtur nga ministria e Arsimit te Drejtoria e Policisë

Nis protesta e shoqërisë civile për përdhunimin e 13-vjeçares nga Kavaja nga bashkëmoshatarët e saj. Marshimi i aktivistëve ka nisur...

“Nuk e dinin që po kryenin vepër penale”, deputeti i PD reagon pas deklaratës së drejtores: Po bënin stazh për t’u bërë deputetë të...

Kryetarja e Agjensisë Shtetërore për të Drejtat dhe Mbrojtjen e Fëmijës, Alma Tandili Lleshi, deklaroi dje në emisionin “Top Shoë”, se të miturit që...

Lajmet e fundit