Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

perdhunimet

Shahini për përdhunimet e të miturve: Po ndodhin nga patriarkalizmi i thellë! Viktimat na thonë, ju lutemi na mbroni nga gazetarët

Ministrja e Arsimit Besa Shahini, ka folur për rastet e përdhunimeve në shkolla dhe mesa duket arsyet më të shumta i ka gjetur te...

PËRDHUNOJE, POR KUR TË JESH I DEHUR

Shkruan Luela Myftari   Ai, 55 vjeç, shkoi një ditë në shtëpi. Hapi shishen e rakisë që e kishte blerë te...

Lajmet e fundit