Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

perdhunim

Përdhunoi 26-vjeçaren në Kamëz, policia arreston 31-vjeçarin që abuzoi me të renë

Një 31-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet për përdhunimin e një vajze, 26 vjeç. Ngjarja e rëndë ndodhi në zonën Kamzës në...

Tentoi të përdhunonte një grua në Pogradec, arrestohet 46-vjeçari në Tiranë

Një 46 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi ka tentuar të përdhunojë një grua në Pogradec. Bëhet me dije se në...

Shqiptari përdhunon ish-gruan në Greqi, e reja e kishte denoncuar për dhunë në familje

Një grua ka denoncuar këtë mëngjes, në komisariatin e Ampelokipit në Athinë se është përdhunuar nga ish-partneri i saj.  Sipas informacioneve, burri, një emigrant shqiptar ishte...

18-vjeçarja denoncon efektivin e Policisë: Më ka përdhunuar për një muaj, më mbante me zor në një banesë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Iliupoli të Greqisë, ku një 18-vjeçare ka bërë në denoncim ku pretendon se një efektiv policie ka...

“Më lidhën në një tavolinë, qafa dhe gjoksi ishin blu nga mavijosjet”, 26 vjet nga masakra, gruaja tregon tmerrin e Srebrenicës

Në korrik 1995, Devla Ajsiç ishte vetëm 21 vjeçe dhe ishte tre muaj shtatzënë. Në prag të 26 vjetorit të masakrës së Srebrenicës që...

Akuzohet për përdhunimin e turistes gjermane, arrestohet 27-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 27-vjeçar ka rënë në prangat  e policisë greke, pasi akuzohet se ka përdhunuar një turiste gjermane të moshës së tij. Vajza 27-vjeçare ka denoncuar...

E RËNDË në Greqi/ Dy të rinjtë shqiptarë përdhunojnë 19 vjeçaren për 3 ditë me radhë, më pas e braktisën në portin e Pireut...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku dy të rinj shqiptarë kanë përdhunuar [për 3 ditë me radhë një 19 vjeçare, po...

Habit kryeministri pakestinez: Fajin e kanë gratë, përdhunimet po ndodhin se ato zhvishen, meshkujt nuk janë robotë

Kryeministri pakestinez, Imran Khan ka nxitur mjaft debat në publik, pasi edhe njëherë ka fajësuar gratë dhe mënyrën se si ato vishen si shkaku...

“Do të vras siç bëri piloti me 20-vjeçaren”, shqiptarja denoncon bashkëshortin për dhunë në familje: Më ka përdhunuar, më tha me ty bëj ç’të...

Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë greke, pas denoncimit të bashkëshortes së saj për dhunë në familje. Mediat greke bëjnë me dije se...

E rëndë, turisti u hidhte pilula vajzave për t’i përdhunuar, shpallet në kërkim nga policia

Një ngjarje e rëndë është konstatuar nga policia greke në ishullin e Mykonos. Sipas mediave vendase bëhet me dije se një turist arab është...

Lajmet e fundit