Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

percarja e pd

Agron Gjekmarkaj për përçarjen e PD: Në këtë pikë na ka çuar lufta civile brenda një mentaliteti!

"Në këtë pikë na ka çuar lufta civile brenda të njëjtit mentalitet dhe mendësi. E reja, e ndryshmja, nuk zë në truallin e unit,...

27-vjetori i PD, Patozi: I kërkoj ndjesë çdo anëtari, për të vërtetat që do të them më poshtë…

Sepse që kur është shpikur demokracia e deri më sot ka vetëm një mënyrë për t'i mbajtur njerëzit bashkë në një organizatë politike, përmes...

Topalli sulmon ashpër Bashën për votat në Kuvend: Është turp i madh që nuk kishte ndodhur kurrë më parë

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, e ftuar në një intervistë në televizionin “Abc news”, ku është prononcuar për gjendjen ku ndodhet Partia Demokratike. ...

Patozi kalon çdo limit: Lulzim Basha është qen i rrahur përballë Edi Ramës, do fitojë kosheren por pa bletë

Gjatë emisionit “Kjo Javë”, në News 24, ish nënkryetari i Partisë Demokratike, dhe aktualisht një kunfështarëet më të ashpër të liderit Lulzim Basha, Astrit...

Alarmi i kreut të FRPD: Ekziston një frymë për të përçarë dhe sunduar PD-në

Belind Këllici ishte i ftuar ditën e sotme në një intervistë në televzionin “Oranews”, ku është ndalur në një analizë të detajuar për gjendjen...


Lajmet e fundit