Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

përbindësh seksual

U etiketua “përbindësh seksual”, lirohet nga burgu komediani amerikan; i dënuar për drogë dhe sulm seksual

Gjykata e Lartë e Pensilvanisë ka dhënë sot vendimin e lirimit nga burgu të komedianit amerikan, Bill Cosby, i cili është dënuar për sulm...

Lajmet e fundit