Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

pentito

Nuredin Dumanit i komunikohet “Arresti me burg” në spital, “pentito” që fundosi bosët e krimit nuk dërgohet në Gjykatë

Nuredin Dumani, 39 vjeç, është njohur me masën e sigurisë në ambientet e spitalit. "Gjykata e Posaçme ka dhënë për të "Arrest me burg",...

Rrëfimet e vrasjeve të Nuredin Dumanit, “pentito” i SPAK zbuloi vrasjen e Elvis Dedës, pronarit të “Wilson” dhe pagesat për kundërshtarët (E PLOTË)

Nuredin Dumani, një ndër vrasësit me pagesë më të rrezikshëm në Shqipëri, ka rrëfyer prej një muaji detaje nga ngjarjet ku ka marrë pjesë...

“Pentito” zbërthen grupin e Laçit, merrnin 20 mijë euro për një vrasje, tregon dhe sulmin mbi Policinë

Një nga personat e arrestuar nga prokuroria e Kurbinit, si pjesë e skuadrës që dyshohet se realizonin vrasje me pagesë dhe që shtinë me...

Lajmet e fundit