Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Pensionistëve u dogj shtëpia e mbetën në qiell të hapur, Bashkia dhe Emergjencat Civile nuk u përgjigjen

Pensionistëve u dogj shtëpia e mbetën në qiell të hapur, Bashkia dhe Emergjencat Civile nuk u përgjigjen

Një çifti pensionistësh, të cilët banojnë në rrugën “Nikolla Sarkozi” në Kamëz, në vitin 2013 u është djegur banesa dy katërshe, si pasojë e...

Lajmet e fundit