Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

pengmarrje

25 vjeçari rrihet dhe merret peng në mes të Fierit, Policia arreston dy nga autorët, i treti në kërkim (EMRAT-NGJARJA)

Një 25 vjeçar është dhunuar fizikisht dhe është marrë peng nga tre persona për disa orë në qytetin e Fierit, shkruan newsbomb.al. I riu...

Merr fund “tmerri” në Gjirokastër, 34 vjeçari mban peng në shtëpi partneren dhe e dhunon, ndërhyn Policia

Një 34 vjeçar është arrestuar nga Policia në Dropull pasi ka marrë peng partneren e tij. Mësohet se ky shtetas ka ushtruar dhe dhunë...

“Çmendet” 48-vjeçari në Klos, fut me forcë në makinë 33-vjeçaren dhe e mban peng për disa orë, arrestohet nga policia

Një 48-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi akuzojhet se mbajti peng për disa orë një 33-vjeçare në Klos. Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale...

Tentuan të marrin peng një person në afërsi të stadiumit, kur dështuan e qëlluan me armë, Policia arreston një nga 5 autorët (EMRAT)

Një person i shpallur në kërkim është arrestuar nga Policia e Fierit pasi në vitin 2020 ka tentuar të marrë peng një shtetas tjetër,...

Mori peng me armë autobusin e shkollës, por i la të lirë fëmijët pasi e “bombarduan” me pyetje (Video)

Një kadet amerikan akuzohet se ka marrë peng me amrë një autobus të shkollës, por i la të lirë fëmijët pasi e mërzitën duke...

DOSSIER/ “Ne ju kemi dhënë pushtetin, ne do t’ua marrim”, sekuenca të jashtëzakonshme të ish-drejtorit të Vlorës pas pengmarrjes në 1999 (NGJARJA ME SKAFET...

“Me sa kam qenë, dhe duke bërë analizë tani më pas, kryesisht ishte pa parrulla por thjesht ishin këto të zakonshmet ‘ne ju...

Morën peng shqiptarin në Greqi dhe kërcënonin me vdekje, rrëfehet Leandro PANA: Paratë që do të merrja i kisha për tezen

I arrestuari për pengmarrjen e Jetmir Terrollarit në Greqi, Leandro Pana dëshmoi në lidhje me takimin me vëllain e pengut, prej të cilit priste...

Kërkohej prej kohësh nga policia, arrestohet ‘i tmerrshmi’ i Lazaratit’ (FOTO-EMRI-AKUZA)

Policia e Gjirokastrës ndaloi të kërkuarin Bako Buzheri nga Lazarati. Ndalimi i tij u bë nga një patrullë policie. Sipas informacioneve,...

Kërkoi të flasë me kryeministrin, qëllohet për vdekje një person i armatosur brenda aeroplanit

Një person ka tentuar të marrë peng një aeroplan nga Dubai duke e detyruar të bëjë ulje emergjente në Banglandesh. Aeroplani...

Tentuan pengmarrjen e vëllait të drejtorit të ALUIZNI-t, lihet në burg çifti i të dashurve (EMRAT)

Gjykata e Elbasanit, ka lënë në burg dy të arrestuarit Bexhet Musmuça dhe të dashurën e tij pasi u arrestuan për tentativën e pengmarrjes...

Lajmet e fundit