Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

peng

Mori peng 12-vjeçarin, arrestohet pas dy vitesh autori

Policia e Fierit ka vënë në pranga 49-vjeçarin, i shpallur në kërkim për veprën penale “Heqja e paligjshme e lirisë”. Sipas policisë, ky 49-vjeçar mbylli...

U mor peng Indrit Beqiraj, Policia sqaron si ndodhi ngjarja në autostradën Tiranë-Durrës

Policia ka dhënë detajë zyrtar në lidhje me ngjarjan e ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku u mor peng një person. Policia sqaron se gjithëçka ka...

Detaje nga ngjarja në autostradën Tiranë-Durrës, makina i preu rrugën motorit ku lëviznin vëllezërit Beqiraj, njërin e morën peng

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur dje në autostradën Tiranë-Durrës, ku u mor peng një person. Bëhet me dije se ka ndodhur...

400 mijë paund për ta liruar 30-vjeçarin, Policia bashkëpunon me Britaninë: Lihet i lirë i riu, arrestohen 7 shqiptarë në Angli

Policia e Shtetit ka dhënë informacion në lidhje me një ngjarje të ndodhur në Britani, ku një 30-vjeçar shqiptar ishte marrë peng nga disa...

Dy të rinjtë nga Peqini marrin peng vajzën 17 vjeçe dhe e rrahin, Policia ndërhyn në kohë

Dy të rinj nga Peqini janë arrestuar nga Shërbimet e Policisë së Kavajës, pasi kanë marrë një peng një vajzë 17 vjeçe dhe e...

Prej 9 ditësh e zhdukur, gjendet 30-vjeçarja nga Durrësi, një person e mbante peng dhe abuzoi seksualisht me të

Është gjetur pas 9 ditësh Eriselda Dyrmishi, nënë e dy fëmijëve nga Durrësi që ishte zhdukur që me datë 25 korrik. Bëhet me dije se...

Rusët rrëmbejnë një tjetër kryebashkiak në Ukrainë, merret peng edhe zëvendësi i tij

Ministri i Jahstëm i Ukrainës, Dmytro Kuleba, ka njoftuar se trupat ruse kanë rrmëbyer kryebahskiakun e Skandovskit, Oleksandr Yakovlyev dhe zëvendësin e tij, Yurii...

Merret peng 22-vjeçari në Fier (DETAJE)

Dy vëllezër në  Fier kanë dhunuar dhe marrë peng një 22-vjeçar. Bëhet me dije se policia ka arrestuar shtetasit shtetasve I. A., 32 vjeç dhe...

Përlotet Çun Lajçi: Më vdiq vajza, nuk e çova dot për kurim dhe më ngeli pengu më i madh

Më 19 dhjetor të vitit 2017, vajza e aktorit, Çun Lajçi, Babulina ndërroi jetë. Dhimbja e ikjes së saj ende nuk ka kaluar dhe aktori...

“Çmendet” 48-vjeçari në Klos, fut me forcë në makinë 33-vjeçaren dhe e mban peng për disa orë, arrestohet nga policia

Një 48-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi akuzojhet se mbajti peng për disa orë një 33-vjeçare në Klos. Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale...


Lajmet e fundit