Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0.5kmh
20 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

pellumb pipero

Mjeku Pëllumb Pipero jep lajmin e mirë: Varianti Omicron po sjell fundin e pandemisë

Mjeku Pëllumb Pipero ka bërë një parashikim optimist, ku është shprehur se fundi i pandemisë është shumë afër. Ai tha se variant Omicron është...

Variante të tjera pas Omicron? Ja si përgjigjen Pëllumb Pipero dhe Ilir Alimehmeti

Varianti Omicron mund të jetë i fudnit i kësaj pandemie, që për më shumë se dy vite ka “pushtuar” botën. Mjekët Pëllumb Pipero dhe Ilir...

“Pipero është një shërbëtor i vockël”, Alfred Cako shpërthen ndaj mjekëve: Sallabanda është një doktor leshi, duan të vrasin rininë

Ka shpërthyer në akuza konspiracionisti Alfred Cako ndaj mjekëve Pëllumb Pipero dhe Kita Sallabanda, pasi këta janë pro vaksinimit të qytetarëve. Cako e quajti Piperon...

Pëllumb Pipero nxjerr “blof” vaksinën? Jo të gjithë qytetarët që marrin vaksinën mund të imunizohen

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero është shprehur mbrëmjen e sotme në “Opinion” se jo të gjithë qytetarët që marrin vaksinën kundër COVID-19 mund të imunizohen. Ai...

“Vaksina është e vetmja zgjidhje”, mjeku Pipero mesazh: Nxitoni të vaksinoheni sa më parë, asnjë nuk është i sigurt

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero thotë se vaksina dhe vaksinimi janë e vetmja zgjidhje për të fituar betejën me Covid-19. Sipas mjekut, nëse nuk...

Njerëzit vendosin monedhë në vendin e vaksinës dhe nuk bie, Pipero: Nuk ka asgjë shkencore, është…

Gjatë ditëve të fundit një eksperiment social i vendosjes së monedhës në vendin e vaksinës dhe ajo nuk bie është bërë virale në rrjetet...

Brataj dhe Pipero “lumturojnë” qytetarët: Komiteti do të rishikojë orën policore, maskat nuk do mbahen në ambiente të hapura

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka folur sot për situatën pandemike në vendin tonë. Lidhur me orën policore e cila është 22:00-06:00, Brataj...

I rritur jetim, Pëllumb Pipero rrëfen fëmijërinë e tij të vështirë: Nëna na ka vdekur, jam detyruar të punoj në fabrikën e tullave për...

Doktor, Pëllumb Pipero është kthyer në një personazh mjaft të dashur për të gjithë shqiptarët. Pas shpërthimit të pandemisë së koronavirusit në vendin tonë,...

Pipero jep lajmin e mirë dhe bën apel: Asnjë pacient i intubuar në spitalin Covid 1, Komiteti të rishikojë masat kufizuese

Mjeku Pëllumb Pipero ka thënë ditën e sotme se është ulur numri i të shtruarve në spitalin Covid 1, krahasuar me muajt e mëparshëm,...

Pëllumb Pipero jep lajmin e mirë: Në mesin e qershorit mund të arrijmë “imunitetin e tufës”, Komiteti Teknik duhet të lehtësojë masat

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka dhënë lajmin e mirë përsa i përket situatës së pandemisë në vendin tonë, pasi u shpreh se Shqiëpria do...

Lajmet e fundit