Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

pellumb binaj

U dhunua nga biznesmeni, flet kryetari i bashkisë së Selenicës: Më qëlloi dhe kërcënoi, nuk pranoi të flisnim për shqetësimin

Kryetari i Bashkisë së Selenicës, Pëllumb Binaj ka folur në lidhje me ngjarjen e shënuar ditën e djeshme, ku u dhunua nga Pellat Bonaj. Binaj...

Dhunohet kryebashkiaku socialist i Selenicës, Policia: Kemi arrestuar personin që goditi Pëllumb Binajn

Pëllumb Binaj, kryebashkiaku socialist i Selenicës, është dhunuar mbrëmjen e djeshme nga një 57 vjeçar nga Vlora. Policia njofton për ngjarjen dhe arrestimin e...

‘Rrëzohet’ urdhri i Ramës, SHKARKOHEN 66 punonjës në bashkinë e Selenicës, kryetari i ri sqaron SITUATËN

Ditën e sotme 66 punonjës të administratës së bashkisë së Selenicës janë shkarkuar nga puna. Ndërkohë, kryetari i ri i Bashkisë...

Zyrtarizohet nga PS, ja kandidati për bashkinë e Selenicës

Partia Socialiste zyrtarizon kandidatin për bashkinë e Selenicës.  Mësohet se Pëllumb Binaj do të garojë për Selenicën. Më poshtë lista e...

Lajmet e fundit