Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Peleshi

Apeli i Peleshit për qytetarët: Ka vetëm një recetë, qëndroni në shtëpi

Ish-zëvendës kryeministri Niko Peleshi u ka bërë apel qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të kufizojnë sa më shumë lëvizjet e tyre. ...

‘Shmangni takimet, qëndroni në shtëpi’, Peleshi shpërndan videon: Ilaçi tjetër është kënga, ja ku e keni të përshtatur me këshillat për koronavirusin

Ish Zëvendës Kryeministri Niko Peleshi ka shpërndarë një video të këngës 'The Sound of Silence', të përshtatur me këshillat për koronavirusin. ...

Peleshi uron 4 Korrikun: Shqiptari i parë që emigroi në SHBA ishte nga Korça, një urë shpirtërore na lidh fort me këtë vend

Thonë se shqiptari i parë që emigroi në ShBA ishte nga Korça . Sot kemi diasporën e vjetër dhe atë të re me...

Urimi i Niko Peleshit për ditëlindjen e PS: Sot jemi para sfidave të reja

Ish-ministri i Bujqësisë, Niko Peleshi uron ditëlindjen e Partisë Socialiste, për të cilën thotë se është e vetmja forcë politike e së majtës në...

Ne dhe Europa përtej një rezolute

Nga Niko Peleshi Para disa ditësh, parlamenti holandez votoi në shumicë një rezolutë ku i kërkohet BE të pezullojë regjimin e...

Falenderimi për Ramën, Peleshi i dorëzon postin: Punë të mbarë mikut tim

Niko Peleshi i dorëzon postin e Ministrit të Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural “mikut” të tij Bledar Çuçi. Peleshi mesa duket nuk...

Peleshi flet për lidhjen e veçantë me qytetin e lindjes: Kur të mos jem më ministër do kthehem në Korçë

Ministri i Bujqësisë, Niko Pelshi në një intervistë të dhënë këtë fuundjavë për emisonin ‘7pa5’ në Vizion Plus ka folur rreth planeve të tij...

Balla shkon në foltore, kërkesë për ministrin Peleshi: Duhet të…

Kreu i Grupit Parlamentar i PS, Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit i kërkoi ministrit të Bujqësisë Niko Peleshi se duhet të bëhet një...

Lajmet e fundit