Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

Pekka Haavesto

Turqia kundër anëtarësimit të Finlandës në NATO, ministri i bindur: Do ta gjejmë një zgjedhje

Ministrat e jashtëm të Finlandës dhe Turqisë do të takohen për të diskutuar anëtarësimin e shtetit nordik në NATO. Turqia ka njoftuar më herët se...

Lajmet e fundit