Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

peje

“Jam i dërguar i Profetit, jam Skënderbeu i ri”, avokati tregon bisedën me djalin që vrau të ëmën: Më tha se e kanë detyruar...

Avokati i të dyshuarit për vrasjes e nënës së tij në Pejë, Urim Hysenit, ka thënë se është e nevojshme që klientit të tij...

DETAJE nga ngjarja që tronditi Pejën, ky është autori dhe nëna që iu mor jeta nga djali i saj

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja tronditëse që ndodhi sot në Pejë, ku djali vrau me thikë nënën e tij, duke i prerë...

HORROR në Pejë, djali i pret kokën nënës dhe pi gjakun e saj

Një ngjarje makabre ka tronditur Pejën ditën e sotme. Mediet në Kosovë shkruajnë se në lagjen Kapeshnicë, raportohet se djali ka vrarë nënën e...

Digjen 67 mijë metër katror magazina të biznesmenit shqiptar, Kelmendi: Rreth 35 milionë euro dëme

Magazinat kompanisë Elkos në Pejë të Kosovës janë përfshirë nga flakët duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale. Zjarri ra rreth orës 08:00 të mëngjesit të...

Zjarr i madh në qendrën tregtare në Pejë, tetë persona përfundojnë në spital

Një magazinë e një qendre tregtare në Pejë është përfshirë nga flakët. Si pasojë tetë persona kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në...

Ju ndalua vizita në Kosovë, Patriarku serb: Peja është për ne si Vatikani për Kishën Katolike

“Patriarkana e Pejës është për ne si Vatikani për Kishën Katolike. Imagjinoni që dikush pa asnjë arsye e ndaloi, me një shpjegim komik, Papën...

Foshnja e pajetë u gjet në lavatriçe, shkarkohen nga detyra shefi dhe kryeinfermierja e spitalit në Pejë

Spitali i Pejës ka bërë me dije sot se ka shkarkuar shefin dhe kryeinfermieren e repartit të Gjinekologjisë, pas rastit të rëndë të foshnjës...

Foshnja e vdekur u fut në lavatriçe me çarçafët, babai rrëfen tmerrin në Spitalin e Pejës: I pamë duke mbledhur copat

Rasti i futjes së foshnjës së pajetë në lavatriçe në Spitalin e Pejës ka tronditur Kosovën. Babai i foshnjës nuk është i sigurt nëse...

Shtatë punonjës të spitalit në Pejë pezullohen pas zbulimit të skandalit me foshnjen e futur në lavatriçe

Spitali i Përgjithshëm në Pejë, pas rastit tronditës që ka ndodhur javën e kaluar, ku një foshnje e porsalindur pa shenja jete është futur...

Dëshmia tronditëse në Kosovë / Foshnja futet bashkë me çarçafët në lavatriçen e spitalit, nxirret copa-copa

Një rast skandaloz ka ndodhur së fundmi në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës të Kosovës. Mediat kosovare raportojnë se pakujdesia e madhe e stafit të...

Lajmet e fundit