Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

pedonalja

Denoncimi i PD: Po shkatërrohet pedonalja që ndërtoi Basha me fondet e BE-së

Partia Demokratike denoncon shkatërrimin e pedonales pranë Kalasë së Tiranës dhe shndërrimin e saj në rrugë për automjete dhe vendparkime. Sipas...

Ndodh në Shqipëri, bashkia nuk fshin borën e pedonales, frikë mos dëmtohen pllakat (FOTO)

    REAGIMI I PLOTË Ne Bashkine Fushe-Arrez si ne gjithe qytetet e Shqiperise eshte investuar projekti i rilindjes urbane (pedonale) nje projekt...

Lajmet e fundit