Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

pedonale

Tifozët e Feynoord festë në Pedonale dhe te “Rruga e Salës”, pamje nga atmosfera në Tiranë

Trazirat e natës së kaluar në Tiranë janë harruar shpejt dhe tifozët holandezë të Feynoord i janë rikthyer festës. Dy fan zonat e tyre,...

Pronarët e bizneseve në Shkodër protestojnë: Bashkia nuk lejon shfrytëzimin e hapësirave publike, po falimentojmë

Pronarët e bizneseve në pedonalen "Kolë Idromeno" në Shkodër kanë dalë në protetsë, pasi bashkia urdhëroi lirimin e hapësirave publike. Ata kërkojnë që të gjendet...

Panik në Fier, i moshuari rrëzohet në pedonale, qytetarët vrapojnë drejt tij

Momente paniku për disa minuta në pedonalen e Fierit, ku një qytetari të moshuar i ka rënë të fikët dhe është rrëzuar. Qytetarët që e...

Operacion antidrogë në një lokal në pedonalen e qytetit, arrestohet 51-vjeçari (Çfarë iu gjet në banesë)

Në përmbushje të prioritetit për parandalimin dhe ndëshkimin e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, Policia e Kavajës ka zhvilluar operacionin e koduar “Pedonalja”....

Sherr me thika në pedonalen e qytetit, plagosen 2 persona

Paraditen e sotme ka ndodhur një përleshje me thika në mes të qytetit të Beratit, ndërsa kanë mbetur të plagosur dy persona. Sipas...

Lajmet e fundit