Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

pedofil

Rrëmbyes, pedofil dhe trafikantë droge, 23 “kriminelë të rrezikshëm” shqiptar kthehen nga Britania e Madhe

Tre “kriminelë të huaj të rrezikshëm” u kthyen me avion në Shqipëri nga Britania e Madhe të enjten, duke përfshirë trafikantë të drogës, një...

Ngacmonte dhe kërkonte marrëdhënie seksuale me 14-vjeçaret, pedofili nga Kavaja “i gjuante” të miturat në “Facebook”

Emisioni Fiks Fare solli sonte rastin e një pedofili nga Kavaja që ngacmonte seksualisht vajza të mitura. Ky pedofil kontaktonte nëpërmjet adresës së tij të...

VIDEO/ “Je tamam për seks”, pedofili nga Lezha kapet mat, i bën kryqin “15-vjeçares”

Një tjetër rast pedofilie është goditur nga “Piranjat”. Kësaj here është Kristiani nga Lezha i cili ra në kurthin e “Kejsit” të Piranjave. Njësoj si...

E mashtroi me ëmbëlsira, pedofili përdhunon dhe vret 12-vjeçarin (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ukrainë ku një djalë 12 vjeç është përdhunuar dhe më pas u vrarë nga një pedofil. ...

Pas ngjarjes në Sarandë, Arrestohet PEDOFILI 73 vjeçar në Fier, ngacmoi seksualisht 9 vjeçaren

Një 73 vjeçar në Fier është arrestuar nga policia sepse ka ngacmuar seksualisht një 9 vjeçare. Denoncimi është bërë nga nëna...

Lajmi tronditës: Mund të zhvarroset trupi i Michael Jackson pas akuzave të rënda

Trupi i këngëtarit të famshëm amerikan, Michael Jackson mund të zhvarroset pas akuzave nga të paktën 11 persona që pretendojnë se janë abuzuar seksualisht...

Policia shpall në kërkim pedofilin nga Kamza

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 20 vjeçar nga Kamza. Policia bën me dije se po punohet për...

Deputetja e ALARMUAR: Çfarë po ndodh? Jemi në një situatë pa këmbë e kokë, demi tek fëmija u krye

Ku po shkojmë vallë? Shqipëria është vendi i shqiptarëve, ku shqiptarët si qytetarë europian duhet të trajtohen si të tillë nga shteti i...

Pedofili britanik u dënua me 20 vjet burg në Shqipëri, ja çfarë kërkon

Britaniku i dënuar në vitin 2008 me 20 vjet burg nga gjykata e Tiranës për abuzim me të miturit, ka kërkuar lirim të parakohshëm....

Lajmet e fundit