Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

pediatria

Foshnja 1 vjeçe dyshohet se u infektua me HIV te Pediatria, Gjykata e Apelit urdhëron nisjen e hetimeve

Gjykata e Apelit në Tiranë ka urdhëruar organin e akuzës që të nisë hetimet, pas kallëzimit të bërë nga prindërit e një foshnje vetëm...

Edi Rama në Pediatrinë e Tiranës, ndan dhurata për vogëlushët që po marrin trajtim mjekësor

Kryeministri Edi Rama ka qenë paraditen e kësaj të shtune në ambientet e Pediatrisë së Tiranës, ku ka ndarë disa dhurata për vogëlushët që...

Hapet Pediatria e re e Elbasanit, Rama-Manastirliu: Spitali i tretë brenda vitit, investim me standardet më të larta

Pediatria e re e Elbasanit, një investim i qeverisë shqiptare, ka hapur dyert në shërbim të fëmijëve të qarkut të Elbasanit dhe zonave perreth. Kryeministri...

Manastirliu flet nga Pediatria e re: Fëmijët janë të parët për ne! Rama: Këtë mandat, QSUT kthehet në kompleksion spitalor më të madh në...

Pediatria e re e Tiranës është hapur sot në QSUT. E ndërtuar nga e para dhe me ambiente bashkëkohore, Pediatria do të presë të...

Vaksinimi anti-COVID edhe për adoleshentët në Shqipëri, flet shefja e Pediatrisë: Është hedhur si hipotezë pasi ka dalë Pfizer për moshat 12-15 vjeç…

Në disa shtete ka filluar imunuzimi me vaksinat anti-COVID edhe për adoleshentët e moshave 12-15 vjeç, ndërkohë që diçka e tillë po mendohet të...

Suvaja ra mbi fëmijën te Pediatria, reagon QSUT: Dy pacientët e vegjël janë mirë, po merren masat e menjëhershme

Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza" Tiranë, ka reaguar në lidhje me incidentin e regjistruar ditën e sotme në shërbimin e urgjencës Pediatrike në Tiranë. Me...

Ishte në varrimin e gjyshit të saj, infektohet me COVID 19 kryeinfermierja e Pediatrisë në QSUT

Infektohet me covid 19 një kryeinfermiere e Pediatrisë në QSUT. Sipas raportimeve të para, ajo është infektuar teksa ka marrë pjesë...

Gjesti human i 43 vjeçarit që vdiq nga COVID-19, pajisi pediatrinë me kondicionerë dhe dyshekë: Mos ma përmend emrin, e bëj për fëmijët

Nebi Ismaili, 43 vjeçari që humbi jetën nga koronavirusi ditën e djeshme, ka bërë një gjest human pak kohë para se të ndahej nga...

Manastirliu në Durrës: Investojmë 2 milion euro për rindërtimin e pediatrisë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu inspektoi nga afër punimet për rindërtimin e pediatrisë të spitalit rajonal Durrës, e cila do t’u...

Trupa e baletit të Top Channel bëjnë gjestin e madh, surprizojnë fëmijët e Pediatrisë për festat e fundvitit

Trupa e baletit të Top Channel gjatë ditës së sotme kanë bërë një gjest shumë human. Ata në bashkëpunim me ministrinë...

Lajmet e fundit