Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Pediatri

Temperaturë dhe të vjella, fluks i madh vizitash në pediatrinë e Beratit

Ngrohja e motit dhe temperaturat e larta kanë sjellë dhe probleme shëndetësore tek fëmijët. Reparti i Pediatrisë në Spitalin Rajonal Berat ka pasur një fluks...

Ministrja Manastriliu tregon Pediatrinë e re të Tiranës: Hapet të enjten

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar sot nga afër punimet e përfunduar në Pediatrinë e rë të Tiranës e cila...

Familja afgane e strehuar në Tiranë infektohet me COVID, babai i qëndron pranë 2 vjeçares së shtruar në Pediatri

Një familje afgane e strehuar në Tiranë është infektuar me koronavirus. Dy prindërit dhe 3 fëmijët e tyre kanë rezultuar pozitivë në testin për...

Suvaja ra mbi fëmijën te Pediatria, reagon QSUT: Dy pacientët e vegjël janë mirë, po merren masat e menjëhershme

Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza" Tiranë, ka reaguar në lidhje me incidentin e regjistruar ditën e sotme në shërbimin e urgjencës Pediatrike në Tiranë. Me...


Lajmet e fundit