Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

PD

Basha në fshatin Murqin: Qeveria ka vjedhur 1 miliardë euro e qytetarët vuajnë për bukën e gojës!

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka vizituar fshatin Murqin, i cili ndodhet 23 km larg Tiranës për të biseduar me banorët e zonës për...

Jozefina Topalli reagon për dekriminalizimin: Rama dhe Meta nuk pranojnë të ndahen nga kriminelët

Deputetja e PD-së Jozefina Topalli ka reaguar pas publikimit të formularit që duhet të plotësojë çdo person që kërkon të angazhohet me politikën apo...

Basha flet pas mbledhjes: Nesër bllokojmë Parlamentin

Flet pas mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD kryetari Lulzim Basha duke bërë qartësisht me dije se opozita do bllokojë nesër Kuvendin në rast...

Genc Pollo për RTSH-në: Rama do të ndryshojë ligjin për mikun e tij

Deputeti i PD-së, Genc Pollo në deklaratën e tij ka thënë se Edi Rama do të ndryshojë ligjin për RTSH-në, për të emëruar në...

Majlinda Bregu kundër deputeteve të PD: Ashtu siç shkoi protesta, më mirë që s’isha

Majlinda Bregu ka reaguar ashpër për fjalorin e përdorur nga deputetet e PD në protest përpara zyrës së Ramës. Në fakt, ajo dhe Jozefina...

Ligji i pronave, PD kërkesë në Gjykatën Kushtetuese, Tabaku: Pse është antikushtetues

Partia Demokratike ka dorëzuar në Gjykatën Kushtetuese kërkesën për shpalljen si antikushtetues të Ligjit të Pronave. Menjëherë pasi është depozituar kërkesa e Partisë Demokratike në...

Lulzim Basha takohet edhe me ambasadorin amerikan, Donald Lu

Pas takimit tij me partitë opozitare në selinë e PD­-së, Lulzim Basha është takuar në orën 12.30 edhe me ambasadorin amerikan, Donald Lu. ...

Basha pas takimit me aleatët: 3 prioritete të opozitës në një “97 pa plumba”

Një ’97 pa plumba e ka konsideruar kreu i PD-së, Lulzim Basha situatën aktuale në vend pas takimit që ai zhvilloi me aleatët në...

Rrihet barbarisht kreu i Partisë Demokratike në Peqin, Ristani denoncon ngjarjen

Në një deklaratë për media disa minuta më parë, deputeti i Partisë Demokratike Arben Ristani, ka denoncuar sipas tij, dhunimin e kreut të PD-së...

Lulzim Basha “ndjekës” i femrave seksi në Instagram (Foto-Video)

Profili në Instagram i liderit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, “fsheh” dika mjaft interesante. Mes 19 profileve që Basha ndjek në Instagram, është edhe...

Lajmet e fundit