Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

PD

U la jashtë Kuvendit të PD, Arben Ristani: Lulzim Basha është një aristokratuc, kopje e Edi Ramës! E ka kthyer Partinë në ndërmarrje private

Demokrati Arben Ristani thotë se Lulzim Basha po kthehet në një autokrat në PD. Sipas tij, ai po bëhet kopje e Edi Ramës. Duke...

VIDEO/ Kur Majlinda Bregu ua thoshte demokratëve në sy në mes të Parlamentit: Të gjitha të vërtetat e mëdha nisin si blasfemi, por pastaj...

Partia Demokratike mbajti dje Kuvendin Kombëtar, në të cilin morën pjesë mbi 5700 delegatë, të cilët zgjodhën edhe 300 anëtarët e rinj të Këshillit...

PD zgjodhi 300 anëtarët e rinj të Këshillit Kombëtar, Basha mesazh mirënjohje: Keni besimin e demokratëve për të luftuar çdo ditë pranë qytetarëve

Kryedemokrati Lulzim Basha u ka dërguar një mesazh mirënjohje të gjithë delegatëve të Kuvendit Kombëtar, të cilët ditën e djeshme zgjodhën 300 anëtarët e...

Publikohet lista e fituesve të anëtarëve të Këshillit Kombëtar të PD, përjashtohen Edith Harxhi, Erald Kaprin dhe Arben Ristani (E PLOTË)

Partia Demokartika ka publikuar listën e plotë të fituesve të anëtarëve të Këshillit Kombatar të PD. Pas mbledhjes dhe votimit ditën e djeshme, PD sot...

PD deklaroi se në Kuvendin Kombëtar morën pjesë më shumë se 5700 delegatë, por Pallati i Kongreseve ka vetëm 2100 vende, ku u ulën...

Partia Demokratike ka mbajtur ditën e sotme në Pallatin e Kongreseve Kuvendin Kombëtar, ku u diskutua mbi zgjedhjet e 25 prillit, me drejtuesit politikë...

Si askush sot, Marku SULMON keq Bashën: PD s’është parti demokratike, por autoritare! Çdo vendim e merr kryetari

Deputeti i ardhshëm i Kuvendit të Shqipërisë, i dalë nga zgjedhjet e 25 prillit në qarkun e Lezhës, Mark Marku sot ka folur me...

Mark Marku “i bie kokës” Gaz Bardhit: S’mundet ai të analizojë punën e të gjithëve, kur është vetë për t’u analizuar. Aty ku humbëm...

Profesori Mark Marku është ndër të vetmit që në këtë Kuvend Kombëtar që po organizon sot PD-ja, ka folur me kritika dhe jo me...

“Dora e shtrirë për të gjithë ata që duan të na bashkohen”, Basha: Kurrë më nuk do të kthej faqen tjetër…

Kreu i PD, Lulzim Basha po mban një fjalim të gjatë para anëtarëve të Kuvendit Kombëtar të Partisë të cilën ai e drejton. Basha në...

Thirrje “Rama ik” në Kuvendin e PD/ Lulzim Basha thotë se do futet në Parlament, por s’njeh 25 prillin: Krim që kërkon ndëshkim!

Lulzim Basha është shprehur nga Kuvendi Kombëtar i PD se, ata do të jenë në Parlament në shtator, ku do të zhvillohet një pjesë...

Nis mbledhja e Kuvendit Kombëtar të PD, mbahet 1 minutë heshtje për jetët e humbura nga Covid-19

Ka nisur në këto momente mbledhja e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike, i cili po mbahet në ambientet e Pallatit të Kongreseve. I pari që...

Lajmet e fundit