Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Pd zgjedhjet

Harxhi denoncon parregullsitë: Ka pasur konfrontime, persona që kanë votuar disa herë! Probleme në të gjithë vendin

Kandidatja për kreun e PD-së, Edith Harxhi ka denoncuar parregullsitë sipas saj gjatë procesit të votimit për kreun e ri të Partisë Demokratike. Harxhi ka...

SKANDALI: Demokrati fotografon votën PËR BASHËN dhe e publikon në Facebook! Fton të tjerët të bëjnë të njëjtën gjë

Një tjetër skandal gjatë procesit të zgjedhjeve për kryetarin e Partisë Demokratike. Media të ndryshme raportojnë se votuesit detyrohen të forografojnë votën për të provuar...

Lajmet e fundit