Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

pd vlore

Alibeaj nga Vlora: Berisha na hoqi mundësinë për të marrë të paktën gjysmën e bashkive, frika e tij është se kur do e thërrasë...

Kryetari i komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka zhvilluar sot një takim elektoral në qytetin e Vlorës. Gjatë fjalimit në takim me disa simpatizantë,...

Të dielën mbahen zgjedhjet, kush janë katër kandidatët për kryetar të PD-së në Vlorë

Komisioni i Rithemelimit të Partisë Demokratike vijon procesin për zgjedhjen e kryetarëve të rinj të degëve të PD-së. Ditën e dielë, zgjedhjet mbahen në qytetin...

VLORA dhe BERATI kërkuan ndryshimin, rezultati SURPRIZË në favor të Shehajt, 13 vota i merr Sali BERISHA

Gara për kryetarin e ri të Partisë Demokratike ka qenë tepër e fortë në dy qarqe, atë të Vlorës dhe Beratit. Basha ka marrë një...

Basha optimist nga Vlora: PD do t’u japë shqiptarëve një plan të qartë për daljen nga kriza

Kreu i PD Lulzim Basha nga Vlora ka deklaruar sot se PD do u japë një plan të qartë shqiptarëve për daljen nga kriza,...

Parashikimi optimist i Dashamir Tahirit: Ja sa mandate merr PD në Vlorë

Dashamir Tahiri u përfol se mund të braktiste garën për deputet në Vlorë, pas përkimit në një listë me kandidatin e minoritetit grek Vangjel...

Lajmet e fundit