Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

pd proteste

Mbi 1000 efektivë në terren, PD kërkon leje për dy orë protestë

Partia Demokratike ka paraqitur kërkesën në Policinë e Tiranës për organizimin e protestës së nesërme që parashikohet të zgjasë dy orë. PD ka kërkuar leje...

Balla poston videon: Lulëzim! Paske paguar përsëri para sot?

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla thotë se personi që hodhi bojë të zezë në muret e Ministrisë së Brendshme, është...

Berisha: PD po përgatitet për protestë të fuqishme, do ta rrëzojmë Ramën para …

"PD dhe opozita po përgatiten për një protestë. Do jetë një protestë e fuqishme, por kaq di. Opozita po përgatitet për protestë. PD...

Gazetari Kasmi: Goditja me shkop hekuri nga policia më çau kafkën

Kryeredaktori i gazetës Rilindja Demokratike, Bledi Kasmi, deklaron se goditja me shkop gome nga policia gjatë protestës së PD-së i shkaktoi çarjen e kafkës....

Kokëdhima: Jo pjesë e protestës së opozitës, ujditë PS-PD janë mafioze

Partia ZGJIDHJA e drejtuar nga Koço Kokëdhima nuk do ti bashkohet protestës së opozitës ditës së nesërme. Në një intervistë në studion e lajmeve...

‘Ora e fitores po afron’, Berisha për protestën nesër

“Nesër ditë e madhe”, kështu e cilëson Sali Berisha protestën e nesërme që do të organizohet nga opozita e bashkuar përpara Parlamentit. ...

Plas humori në internet me protestën e PD, “qofte dhe tallava” (Video)

Muzikë dasmash, qofte dhe pizza, nata e parë e protestës së opozitës shqiptare në çadrën e vendosur në mes të bulevardit Dëshmorët e Kombit...


Lajmet e fundit