Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

PD dega Korce

Pse nisi konflikti / Detaje nga sherri mes demokratëve në Korçë, kreu i PD u shfaq i gjakosur në fytyrë pas goditjes në kokë

Detaje të reja mësohen nga sherri mes kreut të grupseksionit dhe kryetarit të Partisë Demokratike në Korçë, Devis Osmani. Sherri verbal mes tyre ka ndodhur...

Lajmet e fundit