Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

pd berat

“Rithemelohet” PD-ja e Beratit, demokratët zgjedhin kryetarin e ri (Emri)

Ka përfunduar pak minuta më parë numërimi i votave për zgjedhjen e kryetarit të ri të Partisë Demokratike në Berat. Sipas rezultatit të shpallur nga...

VLORA dhe BERATI kërkuan ndryshimin, rezultati SURPRIZË në favor të Shehajt, 13 vota i merr Sali BERISHA

Gara për kryetarin e ri të Partisë Demokratike ka qenë tepër e fortë në dy qarqe, atë të Vlorës dhe Beratit. Basha ka marrë një...

Jep dorëheqjen sekretari i PD Berat: Ndofta e vlerësova veten më shumë se ç’duhet… (E PLOTË)

Jep dorëheqjen nga posti i Sekretarit në degën e PD Berat, Namir Lapardhaja. Është vetë Lapardhaja ai që jep lajmin përmes...

Lajmet e fundit