Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Pavlo Vuksani

Pavlo Vuksani, Arbër Papleka dhe Emiljano Prenga pjesë e shtabit të armatosur të PD, ish-polici shkon nga Trauma në Elbasan: Do dëshmojë për vrasjen

Pavlo Vuksani, ish-punonjës i Policisë, ka dalë nga spitali i Traumës ku qëndronte prej mbrëmjes së djeshme dhe është shoqëruar për në Policinë e...

Zbardhet dinamika e masakrës në Elbasan, ish-polici i RENEA-s e qëlloi Pjerinin me plumb në kokë, më pas disa herë kur ishte shtrirë, dhëndrrin...

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngajrjen e rëndë që ndodhi ditën e sotme në lagjen “5 maji” në Elbasan, ku mbeti...

Lajmet e fundit