Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

pavlina mani

Mirush Kabashi tregon amanetin e Pirro Manit: Vendosi një buqetë të madhe me lule te gërmadhat e Teatrit; Fjalët për bashkëshorten Pavlina: Po jetoj...

Aktori i njohur i skenës Mirush Kabashi ka treguar amanetin e fundit që regjisori i madh Pirro Mani ka lënë një muaj para se...

“Aktor dhe regjisor i niveleve të jashtëzakonshme”, Meta për Pirro Manin: Trashëgimia që la pas duhet të na bëjë krenar të gjithëve

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar për ndarjen nga jeta të aktorit dhe regjisorit të njohur, Pirro Mani. Lajmi ka qenë pikëllues për...

Ju kujtohet ‘mamaja e Florit’? Ja çfarë ka ndodhur me të (FOTO)

“Njerëz dhe Fate”, është një ndër serialet e para shqiptare, dhe më të preferuarit ndër vite. Edhe pse kanë kaluar shumë...

Lajmet e fundit