Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Pavli Xinxo

Urdhri i Farmacistëve në zi: Ndërron jetë Dr. Pavli Xinxo, drejtor i depos farmaceutike dhe kryetar i degës në Ministri

Urdhri i Farmacistëve të Shqipërisë njofton se është ndarë nga jeta Dr. Pavli Xinxo. Ai ka mbyllur sytë sot, përgjithmonë në moshën 91 vjeçare. Karriera...

Lajmet e fundit