Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

pavaksinuar

Të pavaksinuarit mbi 60 vjeç përballen me gjoba në Greqi

Greqia e ka bërë të detyrueshëm vaksinimin kundër koronavirusit për personat mbi 60 vjeç, pasi mesatarja e vaksinimit mbetet nën atë të Bashkimit Evropian. Personat...

Greqia me masa ekstreme për të pavaksinuarit, “s’pi ujë” testi: Do lejohen vetëm në farmaci dhe dyqane ushqimore

Greqia ka vendosur të marrë masa ekstreme sa i përket masave kundër Covid-19 dhe që u përkasin më së shumti personave të pavaksinuar. Ministri i...

Lajmet e fundit