Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Paulin Sterkaj

“Paqe” edhe në Shkodër’: Paulin Stërkaj i PS përqëfohet me deputeten e PD gjatë numërimit të votave (Ja sa ka secili prej tyre)

Nuk është rasti i vetëm, por i përsëritur gjatë këtyre zgjedhjeve, ku kundërshtarët politikë bëjnë “paqe” mes tyre pavarësisht ngjysës së bluzës. Gjatë numërimit...

“Nuk e prisja epërsinë e PD”, Paulin Sterkaj i zhgënjyer nga humbja në Malësinë e Madhe: Shkodra nuk penalizohet, e marrin me vonesë mesazhin...

Paulin Sterkaj, kandidati i Partisë Socialiste në Shkodër ka folur për mediat pasi ka pësuar humbje në zonën e tij në Malësinë e Madhe....

PD e Shkodrës bën denoncimin e fortë: Vëllai i Paulin Stërkajt po u shpërndan lekë të dënuarve në burgun e Reçit, duan t’u blejnë...

Dega e Partisë Demokratike Shkodër ka denoncuar një rast të shitblerjes së votës, ku sipas tyre vëllai i kandidatit të Partisë Socialiste Paulin Sterkaj,...

Rama rikonfirmon Marinajn për Malësinë, nuk kursen BATUTAT: Paulini ishte kampion, të rrifte gjithmonë, unë nuk isha…

Kryeministri Edi Rama është duke mbajtur një takim në këto momente me banorët e Malësisë së Madhe. Kryeministri nuk i ka...

Deputeti i PS reagon ashpër për grabitjen në Rinas: Paret ikën, njerëzit u vranë…. Ne na heqin dhe rripin nga brezi

Deputeti socialist Paulin Sterkaj ka reaguar ashpër për grabitjen spektakolare dje në Rinas. Sterkaj thotë se ata që thyejnë ligjin janë...

U sulmua nga protestuesit, flet Paulin Sterkaj: Ca më zunë rrugën, ca më puthën, një polic më ndihmoi të…

Paulin Sterkaj ishte një nga deputetët e Partisë Socialiste që u sulmua të martën nga protestuesit e opozitës që ishin mbledhur përpara Parlamentit. ...

Protesta e 16 marsit, deputeti i PS: Kam burime të sigurta, ky është plani i PD

PD ka paralajmëruar një protestë të madhe kombëtare në Tiranë më datë 16 mars. Ndërkaq, deputeti i PS Paulin Sterkaj nga...

U sulmua nga protestuesit, Sterkaj: Lleshaj të firmosë urdhrin, policia me të gjitha mjetet kundër agresivitetit

Deputeti Paulin Sterkaj i bëri thirrje ministrit të Brendshëm Lleshaj  që të nxjerrë efektivët e policisë në protesta pa uniformat dhe mjetet përkatëse. ...

Situatë e rënduar para Parlamentit, protestuesit përleshen me deputetët e PS (FOTOT)

Situatë e tensionuar para Parlamentit. Pak minuta më parë protestuesit sulmuan ministrin e Turizmit Blendi Klosi ndërsa tani u vërsulën drejt...

E ka mbajtur të fshehtë për shumë kohë, reperi i njohur është nipi i deputetit të PS-së (FOTO)

Don Phenom është një reperët më të preferuar të momentit edhe pse nuk ka shumë vite që është bërë pjesë e tregut muzikor.  ...

Lajmet e fundit