Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

patronazhisti i pd

Zbulohet LISTA: Edhe PD me DATABAZË, PATRONAZHISTËT me të dhëna sensitive, numra telefoni dhe ID të qytetarëve

Publikimi në media i një databaze me të dhëna personale të qindra-mijëra qytetarëve që u tha se përdorej nga Partia Socialiste për fushatën zgjedhore...

Lajmet e fundit