Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

Patronazhistet

Pandeli Majko i kthehet Berishës: Lëri patronazhistët e PD, po merru me ata të Shën Petërsburgut! Partia jote ka marrë para ruse

Deputeti i Partisë Socialiste, Pandeli Majko, gjatë fjalës së tij në sallën e Kuvendit ka folur në lidhje me lobimin rus në Partinë Demokratike. Majko...

Një vit nga 25 prilli, Taulant Balla kujton ditën e fitores: Partia Socialiste theu rekord! Mirënjohje patronazhistëve

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla kujton 25 prillin e një viti më parë kur u zhvilluan zgjedhjet parlamentare. Ai thotë se...

Binaj i drejtohet Edi Ramës: Ku ke parë miting të “Non Gratave” t’u mbarojë benzina e gjeneratorit të mikrofonit? Sule patronazhistët dhe sufllaqexhinjtë me...

Aktori i humorit Florjan Binaj, ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, i cili mbrëmjen e djeshme tha se protestat e ditëve të...

“O Likeee…Patronazhistët e dinë se kush jeni”, Meta publikon videon dhe i përgjigjet Ramës

Në konferencën për mediat, Presidenti Ilir Meta publikoi një video nga fushata zgjedhore e 25 Prillit, ku shfaqej kryeministri Rama, i cili përmendet Metan...

PATRONAZHISTËT/ Rama: Databaza e publikuar është e manipuluar, nuk është ajo që ka Partia Socialiste

Kryeministri Edi Rama është shprehur mbrëmjen e sotme se databaza e patronazhistëve që u publikua disa muaj më parë është e manipuluar dhe nuk...

Spiropali: Partitë pa patronazhistë janë si magazina pa inventarë

Ministrja për Marrëdhëniet për Parlamentin, Elisa Spiropali, gjatë mbledhjes së ditës së sotme në komisionin e Ekonomisë deklaroi se agjencia për monitorimin e administratës...

SPAK heq dorë nga dosja e “Patronazhistëve”, i kalon Prokurorisë së Tiranës me një tjetër akuzë

Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar nuk do të hetojë më çështjen e “Patronazhistëve”. Dosja do t’i kalojë Prokurorisë së Tiranës, që...

Arben Pëllumbi raporton në Asamblenë e PS: Anëtarësia jonë përbëhet nga 123 mijë shokë e shoqe. Patronazhistët na ndihmuan të fitojmë në 25 prill

Sekretari organizativ i PS, Arben Pëllumbi ka bërë sot në Asamblenë e PS një përmbledhje mbi gjendjen dhe veprimtarinë e strukturave kryesore të partisë...

Meta ‘nuk u ndahet’ patronazhistëve: Ngjarja të zbardhet plotësisht pa zvarritje të mëtejshme, autorët të dalin para drejtësisë

Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetet sociale, për daljen e të dhënave personale të rreth 910 mijë qytetarëve të Tiranës për...

“E nisi me 77 tani ka 73”, Tan Hoxha NJOFTON lëvizje nëpër lagje, sa më shumë bien mandatet e udhëheqësit, më shumë shtohen “patronazhistët”...

Gazetari i kronikës Artan Hoxha ironizon ecurinë e procesit të numërimit e shfaqur në mandate sipas projeksioneve. Në mëngjes Rama shihej të kishte kapur...


Lajmet e fundit