Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Patris

Nuk ka më dyshime, kjo foto i thotë të gjitha, Tuna dhe Patrisi janë bashkë me pushime dhe nuk e “luan topi”

Që Tuna dhe Patrisi janë bashkë nuk e “luan më as topi”. Ka qenë vetë Tuna ajo e cila ka shuar çdo dilemë lidhur...

VIDEO që nuk duhet humbur, për herë të parë Tuna dhe Patris bëhen bashkë në muzikë

Lidhja e këngëtares së njohut Tuna Sejdiu me Patris Berishën e më pas martesa e tyre është përfolur shumë në median rozë. ...

Tuna më e dashuruar se kurrë: Duam deri në frymën e fundit

Shtatzania dhe lidhja e re me Patris Berishën kanë krijuar një periudhë fantastike për Tunën, e cila nuk ngurron ta shpreh me fjalë atë...

Lajmet e fundit