Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

patozi

Patozi ironizon me kërcënimin e Salianjit: Ka thënë se do dorëhiqet nëse kthehet Berisha, tani e kuptoj mirë Lulin

Ish-koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ironizon deputetin demokrat Ervin Salianji pas lajmeve në media ku aludohet se ky i fundit ka kërcënuar me...

Ilir Beqaj: Në Shkodër marrim 4-5 mandate. Topalli dhe Patozi i marrin vota PD-së

Deputeti socialistë Ilir Beqaj duke komentuar situatën politike në vend, por kryesisht në qarkun e Shkodrës, tha se epërsia e PS është e sigurtë....

Kryeministri i doli në krah publikisht, reagon Patozi: Mbrojtja që Rama po i bën Dakos është njëlloj si në kohën e diktaturës

Kreu i Bindjes Demokratike Astrit Patozi ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, ku mbroi publikisht Vangjush Dakon, duke e cilësuar mik të...

‘Ëndrra janë, mbase edhe dalin’, Patozi ironizon Bashën: E paska uruar që të vijnë vetë zgjedhjet e parakohshme

Ish- deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar pas bashkëbisedimit të Lulzim Bashës në rrjetin social facebook, ku lideri demokrat u përgjigjej pyetjeve...

“Nuk mund të mos e themi”, Patozi për marrëveshjen PS-PD: Ka një lajm të keq…

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka përshëndetur marrëveshjen mes maxhorancës dhe opozitës për reformën zgjedhore, dhe shton se kjo marrëveshje duhet të kishte...

Patozi tallet keq me Bashën: Është gjigand i pakonkurrueshëm i mendimit politik, pas frazës legjendare që tha sot…

Kreu i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ironizon kryedemokratin Lulzim Basha, i cili sot tha se çdo sistem zgjedhor në Shqipëri është i destinuar...

Këshilla e Patozit: Mos humbni asnjë sekondë të jetës suaj me politikanët, koha të mbrojmë atdheun

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka dhënë disa këshilla për qytetarët shqiptarë në këto ditë të vështira për ta. Pazoti...

“Ç’punë ke ti me zgjedhjet, në të cilat s’ke ndërmend të marrësh pjesë”, Patozi tallet me Bashën: O jurist

Kreu i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ironizon kryeopozitarin Lulzim Basha pas sulmeve ndaj KQZ-së për mosregjistrimin e disa partive aleate të PD-së në...

‘Në vend të një urimi per reformën’, Patozi: Na i kurseni si mallkimet, ashtu edhe gotat e shampanjës

Edhe koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka dy fjalë sot në tre vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi. Sipas...

Astrit Patozi ironizon Bashën: Eh mor jurist që nuk tregon diplomën, o fol e mba, o dhit e ha (KOMENTI PËR VENDIMET E GJYKATAVE)

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ironizon kryedemokratin Lulzim Basha pasi “iu gëzua” vendimit të Gjykatës së Durrësit për të mos i dhënë mandatin...

Lajmet e fundit