Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Patos

Zjarr i madh në pyllin e Drenies në Patos, 2 zjarrfikëse në vendngjarje

Një zjarr i madh ka përfshirë ditën e sotme pyllin e Drenies në Patos. Mësohet se 2 zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje, të cilat...

Kishte ndezur oxhakun për t’u ngrohur, përfshihet nga flakët banesa e 82-vjeçarit në Patos, shpëton mrekullisht i moshuari

Një shtëpi është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Patos. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Grizë, ku mësohet se zjarri ka rënë në...

Basha takon në Patos nënat që kanë fëmijët në emigrim, qytetarja: Tani që erdhe ti më duket sikur më ka ardhur djali im

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ditën e sotme ka zhvilluar në Patos një takim me nënat që i kanë fëmijët në emigrim.Gjatë bisedës,...

TRAGJIKE/ Një 71-vjeçar vdes pasi hidhet nga kati i pestë i pallatit në Patos, vuante nga depresioni

Një 71-vjeçar ka humbur jetën pasi u vetë hodh nga kati i pestë i një pallati. Ngjarja tragjike ka ndodhur në...

Balluku inspekton punimet për ujësjellësin e ri të Patosit: Shqipëria, është kthyer në një kantier të madh për ndërtimin dhe rikonstruksionin e ujësjellësve

Në bashkinë e Patosit ka nisur puna për ndërtimin e ujësjellësit të ri, prej të cilit do të përfitojnë furnizim të pandërprerë me ujë...

Shkon në shtëpinë e vjehrrit dhe tenton të vrasë veten, 36 vjeçari në Patos përfundon në spital

Një 36 vjeçar në Patos ka shkuar në shtëpinë e vjehrrit të tij dhe ka tentuar të vrasë veten. Aktualisht 36-vjeçari...

E rëndë në Patos, 64 vjeçari var veten në kasollen pranë shtëpisë, tronditen familjarët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Patos. Një 64 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në kasollen...

Ndërhyrja me helikopter nuk e fiku dot, zjarri në Fier vijon të përhapet prej 3 ditësh

Prej 3 ditësh vijon zjarri në fshatin Drenie të Fierit. Zjarrfikëset po punojnë ende për të shuar flakët, ndonëse dje u...

Zjarret në Patos, Mallakastër e Roskovec, helikopteri ‘COUGAR’ i Forcave Ajrore nis operacionin për shuarjen e flakëve (VIDEO)

Këtë verë Shqipëria është përballur me një numër të lartë të zjarreve që kanë djegur sipërfaqe të mëdha me pyje dhe kullota. ...

8 të infektuar me koronavirus në Patos, morën pjesë në dasmën në Zharrëz

Edhe pse autoritetet vazhdimisht bëjnë thirrje që qytetarët t'u shmangen vendeve ku ka grumbullime njerëzish, sërish shqiptarët vazhdojnë të bëjnë sipas mendjes së tyre....

Lajmet e fundit