Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

patente

Bypassi problematik i Fierit, Policia kap me radar shoferin e Mercedesit: Lëvizte me 196 km/h

Dhjetëra drejtues mjetesh janë ndëshkuar nga Policia Rrugore për shkelje të rregullave të qarkullimit. 15 prej tyre janë arrestuar në flagrancë pasi drejtonin mjetet...

Po drejtonte “BMW-në” e dehur dhe pa patentë, arrestohet fierakja që “s’pyet” për rregulla

Një 25-vjeçare është arrestuar nga policia e Fierit pasi u kap duke drejtuar makinën në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi. Në pranga ka...

“Çmenduria” e 22 vjeçarit durrsak, i ikën policisë në Bypassin e Fierit me 150 km/h, më pas kapet nga radari në Levan – Vlorë...

Shoferët shqiptarë nuk kanë “zënë mend” edhe pas aksidenteve tragjike që kanë ndodhur kohët e fundit për shkak të shpejtësisë, duke vazhduar të mos...

Ndodh në Tiranë/ Shoferi nuk “vë mend”, i pezullohet patenta 2 herë brenda pak minutash

Një shoferi në Tiranë i është pezulluar patenta 2 herë brenda pak minutash. Sipas njoftimit të policisë, fillimisht ai ishte konstatuar me shpejtësi 147 km/h...

Në gjendje të dehur dhe me shpejtësi mbi 170km/h, arrestohen 11 shoferë, 39 të tjerëve iu hiqe patenta, policia vendos mbi 1700 gjoba

Policia Rrugore vijon patrullimin në të gjitha akset e vendit tonë, ku gjatë kontrollove të 24 orëve të fundit janë gjobitur 1734 drejtues mjetesh,...

E RRALLË/ Qytetari shqiptar falenderon policinë pasi i hoqën patentën dhe e gjobitën me 300 euro: Faleminderit që më ndërgjegjësuat, mos toleroni askënd! (VIDEO)

Nuk ndodh shpesh që drejtuesit e mjeteve të falenderojnë efektivët e policisë kur këta të fundit i gjobisin apo u heqin patentën, por një...

Braçe e akuzoi se nuk kishte patentë, Basha e pranon: Dua t’i falenderoj se me atë rast rinovova edhe lejen e drejtimit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka folur për akuzat e ngritura ndaj tij kur postoi foton nga makina gjatë një udhëtimi me familjen,...

Erion Braçe: Lulzim Basha më bëri një super dhuratë, pranoi që është kokrra e mashtruesit, u paraqit personalisht për të RINOVUAR PATENTËN e skaduar...

Zv.kryeministri Erion Braçe me anë të një postimi në rrjetet sociale ka thënë se kryedemokrati Lulzim Basha ditën e sotme është paraqitur për të...

Lëvizte pa patentë, me armë dhe drogë në makinë, arrestohet 32-vjeçari në Sarandë

Patrulla e Përgjithshme e Komisariatit të Policisë Sarandë, gjatë patrullimit në lagjen nr.1 Sarandë, ka konstatuar një automjet që bënte lëvizje të dyshimta dhe...

Të dehur dhe pa patentë në timon, policia bën ‘namin’ gjatë fundjavës në Tiranë

 Policia e Tiranës bën me dije se mbetet shqetësuese po aq dhe e rrezikshme, numri i personave që konstatohen duke drejtuar mjetet nën efektet...

Lajmet e fundit