Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

pasurite

Hoteli luksoz në Rinas, makina Audi… SEKUESTROHEN pasuritë e paluajtshme të BARONIT TË DROGËS, ‘koka’ e laboratorit në Has  (DETAJE)

Gjykata për Krime të Rënda pranoi kërkesën e Prokurorisë për Krime të Rënda duke vendosur masën e sigurimit personal pasuror dhe sekuestros preventive për...

JO “shaka” me vettingun e pasurinë e zyrtarëve të lartë, ja çfarë kanë bërë ndërkombëtarët në Shqipëri

Ndërkombëtarët nuk e kanë marrë me “shaka” vettingun, apo pasuritë e paligjshme të zyrtarëve të lartë të administratës. Nën mbikqyrjen, financimin...

Zbardhen pasuritë e 5 kryepolicëve, më i pasuri drejtori i Durrësit

Haki Çako Gjatë vitit 2016 rezulton se të ardhurat nga paga si drejtor i përgjithshëm është 1 533 692 lekë. Personat e...

Zbardhet pasuria e 10 ish-zyrtarëve të lartë të PD: Nga Majlinda Bregu, te Agron Duka e Astrit Patozi…

10. Eduard Selami http://spending.data.al/sq/moneypower/view/id/277

Video / Investigimi i “Fiks Fare”: Pasuritë e gjyqtarëve dhe prokurorëve në Korçë

Emisioni “Fiks Fare” do të vazhdojë dhe në ditët në vijim të publikojë fakte lidhur me korrpusionin në radhët e sistemit gjyqësor në...

Lajmet e fundit