Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

pasurite

Gjykata e Posaçme sekuestron PASURITË e Ben Qimes: Tre kompani, 24.000 m2 tokë, 6 makina LUKSOZE Mercedes dhe Audi (E PLOTË)

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka nisur zyrtarisht sekuestrimin e pasurive të Arben Isufajt, i njohur dhe si Ben...

Publikohen dokumente të reja për fshehjen e pasurisë nga udhëheqës botërorë

Në rrjedhjen e miliona dokumenteve financiare të njohura me emrin “Dokumentetet Pandora” që u publikuan të dielën, pretendohet lidhja mes udhëheqësve botërorë dhe pasurive...

Gazetarja tregon PASURITË “E FRIKSHME” të Adriatik Llallës, për të cilat u shpall fajtor: Një BIZNESMEN i pagoi shkollën e fëmijëve në Gjermani

Janë tre raste të mosdeklarimit të pasurisë, që çuan në shpalljen fajtor dhe dënimin me dy vite burg të ish Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik...

Bashkim Dedja ankimoi sekuestrimin e pasurive nga SPAK, Apeli i Posaçëm merr vendimin për ish-kryetarin e Kushtetueses që u “dogj” në vetting

Gjykata e Posaçme e Apelit është mbledhur sot për të shqyrtuar ankimimin që ka bërë ish-kryetari i Gjykatës Kushtetuese Bashkim Dedja, shkruan newsbomb.al. Ky...

Zbardhet VENDIMI i Gjykatës Speciale: Adriatik Lalla do qëndrojë në burg të zakonshëm, PASURITË e konfiskuara i kalojnë shtetit!

Ish-Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla është dënuar me dy vite burg nga Gjykata Speciale për tre episode që lidhen me veprën penale të “mosdeklarimit,...

Dyqane, apartamente, dhe karburante; PASURITË e ish-gjyqtarëve të lartë Fatos Lulo, Bashkim Dedja dhe Shkëlzen Selimi, që SPAK urdhëroi sekuestrimin

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka urdhëruar sot sekuestrimin e pasurive të ish-gjyqtarëve të lartë Fatos Lulo, Bashkim Dedja...

Kush janë pasuritë dhe pasionet e Admir Muratajt? Rrëfehet i vëllai: Pinte verë, dilte shëtitje! Kjo shtëpi e vetmja pronë

Cen Murataj, vëllai i Admir Murataj ka dhënë sot një prononcim për mediat duke pritur një grup gazetarësh në shtëpinë e tij në Prezë....

Hoteli luksoz në Rinas, makina Audi… SEKUESTROHEN pasuritë e paluajtshme të BARONIT TË DROGËS, ‘koka’ e laboratorit në Has  (DETAJE)

Gjykata për Krime të Rënda pranoi kërkesën e Prokurorisë për Krime të Rënda duke vendosur masën e sigurimit personal pasuror dhe sekuestros preventive për...

JO “shaka” me vettingun e pasurinë e zyrtarëve të lartë, ja çfarë kanë bërë ndërkombëtarët në Shqipëri

Ndërkombëtarët nuk e kanë marrë me “shaka” vettingun, apo pasuritë e paligjshme të zyrtarëve të lartë të administratës. Nën mbikqyrjen, financimin...

Lajmet e fundit