Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

pasuri

A e dini sa fiton Bill Gates në një sekondë? Do të vendosni duart në kokë kur të lexoni shifrën marramendëse

Bill Gates është njëriu i katërt më i pasur në botë, pasuria e tij kap vlerën marramendëse 146 miliardë dollarë. Mirëpo, a ju ka shkuar...

Divorci më “i shtrenjtë” në botë, pas ndarjes lind “halli” i pasurisë, si do e ndajnë pasurinë Bill dhe Melinda Gate

Të gjithë pasi morën vesh lajmin se Bill dhe Melinda Gate do të divorcohen menjëherë pyetën veten se ‘Si do e ndajë çifti pasurinë’.  Divorci...

OFL zbret në Fier dhe Lushnje, kush janë katër të dënuarit për drogë dhe prostitucion që duhet të deklarojnë pasurinë (EMRAT)

OFL i ka nisur kërkesën për vetëdeklarimin e pasurisë, 4 të dënuarve në Fier dhe Lushje, për trafikim të lëndëve narkotike dhe prostitucion. ...

Pasuria marramendëse bëri bujë në rrjet, reagon Behgjet Pacolli: Të tregojmë çfarë kemi tepër, gjëja e fundit që duhet të bëjnë tani

Ish ministri i Jashtëm i kosovës, Behgjet Pacolli ka reaguar pasi Agjencia Kundër Korrupsionit në Kosovë ka publikuar formularët e deklarimit të pasurisë për...

Babait dhe djalit në Fier u sekuestrohen tri llogari bankare me vlerë 140 milionë lekë, i kanë vënë nga veprimtari kriminale (EMRAT- DETAJE nga...

Konfiskohen tri llogari bankare me vlerë 140 milionë lekë, të një 66-vjeçari në Fier dhe djalit të tij, që janë përfituar nga veprimtari kriminale...

E rëndë: Vajza djeg familjen për t’i marrë pasurinë

Një 16 vjeçare në Xhorxhia të SHBA ka djegur familjen e saj vetëm për të marrë pasurinë dhe për të qenë e lirë të...

Rama tha se ‘Lincoln’-in ia kishte dhuruar i vëllai në 2009, Spahia i zbardh deklaratën e pasurisë: Ka gënjyer në vitin 2013 apo po...

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar sot në emisionin Opinion se makina tip “Lincoln” i është dhuruar nga i vëllai Olsi Rama në vitin 2009,...

KPK “heq qafe” një tjetër gjyqtare, nuk justifikonte pasurinë (EMRI)

Vettingu në gjyqësor ka sjellë një tjetër të shkarkuar. Ka qenë radha e gjyqtares Marsela Balili të kalonte në “filtrat” e...

Zbardhen EMRAT, kush është shqiptarja dhe italiani që iu sekuestrua 1 mln euro pasuri në Pogradec e Tiranë (ROLI I VJEHRRËS DHE AKTIVITETI KRIMINAL...

Zbardhen emrat e personave që iu sekuestruan 1 milion euro pasuri në Pogradec dhe Tiranë, pasi dyshohet se rrjedhin nga aktiviteti i paligjshëm i...

Sekuestrohen 1 mln euro PASURI në Pogradec e TiranëI! Krimi Ekonomik zbulon veprimtarinë kriminale të ÇIFTIT (DETAJE)

Finalizohet operacioni “Transferta“, për sekuestro preventive të disa pasurive të paluajtshme të cilat dyshohen se rrjedhin nga aktiviteti i paligjshëm i një vajze shqiptare...

Lajmet e fundit