Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

pastruese

“E përdhunoi 7 orë”, ky është bullgari që abuzoi me pastruesen shqiptare

Policia greke ditën e djeshme arriti të arrestonte autorin e dyshuar për përdhunimin e një shtetase shqiptare në Greqi. Mediat vendase bëjnë me dije se...

“Shqiptarja u përdhunua 7 herë”, dëshmia tronditëse nga ngjarja në Greqi

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur në Greqi, ku një grua shqiptare ra preh e një përdhunimi. Ngë grua...

E RËNDË/ Burri mashtron 50 vjeçaren që kërkonte punë si pastruese, e mbylli në shtëpi dhe e përdhunoi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një grua rreth 50 vjeçe ka rënë pre e një mashtrimi nga një burrë.Burri kishte...

La Universitetin për të pastruar shtëpi e zhveshur…sot ka fituar 250 mijë pound

Victoria Murphy, një vajzë nga Skocia, 25-vjeçare, ishte në universitet ku studionte për të drejtat e njeriut. Para një viti ajo...

Ngacmuan pastruesen e bashkisë, dy lushnjarëve u ndodh ajo që se prisnin

Dy të rinjë janë arrestuar nga policia e Lushnjes, pasi fillimisht ngacmuan pastruesen e bashkisë e më pas kundërshtuan patrullat e policisë, teksa po...

Lajmet e fundit