Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

pasagjere

E RËNDË në Elbasan/ Autobusi pëson defekt, pasagjerja hidhet për të shpëtuar, ndërron jetë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan mbrëmjen e sotme. Një autobus me 15 pasagjerë ka pësuar defekt në fshatin Treqan, ndërkohë që...

Aeroporti ‘Nënë Tereza’ konfirmon 32 fluturime për sot, apel pasagjerëve: Maska e detyrueshme, kontaktoni me kompanitë ajrore para çdo udhëtimi (LISTA)

Aeroporti “Nënë Tereza” ka konfirmuar 32 fluturime për ditën e sotme. Ndërkaq u ka bërë apel pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore...

Pasagjerja shtiret si e sëmurë për një vend më të mirë, avioni bën ulje emergjente

Një grua është nxjerrë nga aeroplani dhe u mbajt në paraburgim pasi u shtir si e sëmurë për tu ulur në një vend më...

Simpatizantët e PD bllokojnë autobusin, sherr dhe debate mes pasagjerëve dhe protestuesve (VIDEO)

Probleme me qarkullimin e automjeteve ka patur sot në aksin rrugor që lidh hyrjen e Elbasanit dhe rrethet e tjera në vendin e quajtur...

Rrëzohet avioni me 127 pasagjerë, panik në bord (VIDEO)

Një avion me 127 vetë ne bord rrëshqiti dhe ra në anë, teksa zbriste ne pistën e aeroportit në Bolivi. Mësohet...

‘Frymëmarrje e re në lëvizjen e pasagjerëve dhe mallrave’, Rama nxjerr VIDEON e linjës hekurudhore

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e një video me pamje nga kantieri i punës për rimëkëmbjen e linjës...

Frikë në avion, pasagjerët zbresin të tmerruar nga ‘Blue Panorama’ në Rinas

Pasagjerët e Blue Panorama janë përballur sërish me një situatë të pakëndshme sot para nisjes së fluturimit nga aeroporti i Rinasit drejt Firences. ...

Doli nga pista, avioni me 36 pasagjerë përfundon në det (VIDEO)

Një avion me 36 pasagjerë përfundoi në det në Mikronezi. Banorët e zonës u përgjigjën menjëherë duke i ofruar ndihmë avionit...

Shpëton mrekullisht autobusi me turistë, përplaset me shkëmbin i shpëton humnerës

Një autobus me turistë është aksidentuar në Lunik të Librazhdit, ndërsa udhëtonte drejt Fushë Studen. Autobusi është përplasur me një shkëmb,...

Avioni bie 3 mijë metra poshtë në pak sekonda, dhjetra pasagjerë në spital

Dhjetëra njerëz kanë përfunduar në spital pasi një avion ka humbur presionin e kabinës në mes të ajrit duke lënë pasagjerët në nevojë për...

Lajmet e fundit